Компанія STD Consult порекомендує і підбере індивідуальний спосіб доставки Вашого вантажу
Ми здійснюємо такі види доставок:

Морські перевезення - ми здійснюємо перевезення невеликих вантажів у складі збірного контейнера (збірні вантажі LCL - Less than Container Load) - один з найбільш економічних видів транспортування. Цей спосіб дозволяє доставляти вантажі малими партіями, на регулярній основі без витрат на фрахтування повного контейнера.
Або індивідуальний логістичний підхід, він називається FCL - цілий контейнер. FCL часто асоціюється з перевезенням вантажу від одного відправника (експортера) для одного вантажоодержувача. В ході транспортування можуть використовуватися як 20 футові, так і 40 футові, а також інші види контейнерів. Принциповою особливістю є той факт, що при FCL перевезення відправник орендує контейнер у морській лінії повністю, тобто в даній схемі 1 відправник = 1 одержувач. Даний тип сервісу часто використовується при перевезенні вантажів в рамках великих логістичних проектів.

Авіа доставка - це один з найсучасніших і швидких видів міжнародних перевезень. Наша компанія співпрацює з багатьма авіакомпаніями, ми зможемо надати Вам найкращий оптимальний сервіс.
Даний вид транспортування зручний для перевезення дорогих, легких і швидкопсувних вантажів.

Авто доставка - вантажоперевезення з країн Європи здійснюються тентованими автомобілями обсягом від 80 м3 до 120 м3
Термін доставки міжнародних вантажів з країн Європи займає від 7 - 14 днів, якщо збірний вантаж з дозавантаженням на складах,  або 5 - 7 днів якщо автомобіль завантажується в одному місці одного відправника

Наша компанія здійснює авто доставку до зазначеного митного терміналу або комплексну авто доставку з митним оформленням.