Компанія STD Consult надасть Вам комплексне рішення по митному оформленню імпортного експортного чи транзитного вантажу.
Послуги митного складу, акредитація суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності в митних органах, консультація митного брокера, отримання всіх видів дозвільних документів.

Компанія STD Consult порекомендує і підбере індивідуальний спосіб доставки Вашого вантажу
Ми здійснюємо такі види доставок:

Морські перевезення - ми здійснюємо перевезення невеликих вантажів у складі збірного контейнера (збірні вантажі LCL - Less than Container Load) - один з найбільш економічних видів транспортування. Цей спосіб дозволяє доставляти вантажі малими партіями, на регулярній основі без витрат на фрахтування повного контейнера.
Або індивідуальний логістичний підхід, він називається FCL - цілий контейнер. FCL часто асоціюється з перевезенням вантажу від одного відправника (експортера) для одного вантажоодержувача. В ході транспортування можуть використовуватися як 20 футові, так і 40 футові, а також інші види контейнерів. Принциповою особливістю є той факт, що при FCL перевезення відправник орендує контейнер у морській лінії повністю, тобто в даній схемі 1 відправник = 1 одержувач. Даний тип сервісу часто використовується при перевезенні вантажів в рамках великих логістичних проектів.

Авіа доставка - це один з найсучасніших і швидких видів міжнародних перевезень. Наша компанія співпрацює з багатьма авіакомпаніями, ми зможемо надати Вам найкращий оптимальний сервіс.
Даний вид транспортування зручний для перевезення дорогих, легких і швидкопсувних вантажів.

Авто доставка - вантажоперевезення з країн Європи здійснюються тентованими автомобілями обсягом від 80 м3 до 120 м3
Термін доставки міжнародних вантажів з країн Європи займає від 7 - 14 днів, якщо збірний вантаж з дозавантаженням на складах,  або 5 - 7 днів якщо автомобіль завантажується в одному місці одного відправника

Наша компанія здійснює авто доставку до зазначеного митного терміналу або комплексну авто доставку з митним оформленням.

- Складання юридично грамотного контракту ЗЕД
- Ділове листування з виробниками
- Інструкції з контролю проплат і термінів виконання замовлень
- Контроль дотримання умов відвантаження
- Відстоювання інтересів Клієнта згідно з Договором і умов прописаних в контрактах
- Контроль представників фабрики і представників судноплавних фабрик
- Забір зразків з виставки, фабрики, порти, аеропорту доставка клієнту
- Фінансово-бухгалтерські послуги в Україні і за кордоном
- Загальні юридичні послуги з контрагентами

Визначено товар і виробника, зроблено маркетингове дослідження продукту і фабрики виробника, ми готові переходити до етапу розміщення замовлення, формування проформи-інвойсу і запускати етап виробництва певної партії товару.
Даний процес також дуже важливий, як і попередні, особливу увагу наші фахівці порекомендують Вам і зроблять -  це інспекція етапів виробництва, більш докладно, ми обговоримо з Вами на зустрічі й пропишемо в контракті.
Контроль виробника в Китаї дасть Вам можливість отримати сертифікати, ліцензії виробничих потужностей, отримати детальний фото звіт фабрики, отримати підтвердження завантаження Вашого товару для відправки за призначенням.
В кінцевому підсумку все це надасть можливість Вам отримати саме той товар і тієї якості на який Ви розраховували.

Наша компанія пропонує скористатися послугами професіоналів в даній області, почати ми пропонуємо з маркетингового дослідження продукту, який Вас цікавить, даний пункт включає в себе: пошук фабрики, перевірка фабрики, формування звіту про фабрику (наявність сертифікатів, реєстраційних документів, фото звіти виробничих потужностей , звіт про співпрацю фабрики з відомими торговими марками).
1. Китай - країна великих можливостей, тут можна відшукати будь-який товар;
2. Якість товару може Вас здивувати, і далеко не завжди - в кращу сторону.
Діапазон цін у Китаї варіюється, від вартості товару залежить його якість.
Виробниками часто встановлюється мінімально можливий обсяг партії, тому необхідно звертати увагу на цю умову, якщо в Ваших інтересах - поставка товару невеликими партіями.
3. Разом з якісними виробниками, ринок товару в Китаї заповнений  низькосортними фабриками, посередниками, та й просто шахраями.
4. Ми повинні бути впевнені, що обробляючи Ваш запит, ми і справді зможемо принести Вам і Вашому бізнесу користь.

Більш докладно отримати інформацію Ви зможете під час спілкування з нашими менеджерами